Nikon

Milloin viettävät Nikon synttäreitä?....hahahahaha
1163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ensiksi NIko otetaan pk.hon hetkeksi, että BB saa silitellä päätä ja kehua reippaasta menosta viime yönä.

Sitten voi alkaa bileet, mutta se taas edellyttää, että Marianne joutuu olemaan makuuhuoneessa bileiden ajan, ettei ärsytä Nipsua enempää.
Myös Johan voitaisi siirtää johonkin pois näkyvistä, ettei Nikon tarvi kesken bileiden alkaa oksentamaan, kun sehän voi pahoin Johanin ollessa samassa huoneessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


synttärit ! kirjoitti:

Milloin viettävät Nikon synttäreitä?....hahahahaha

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu