jess

siitä saitte saatanan nikon kannattaja homot. ihan oikein teille että niko poistettiin talosta. olen niin onnellinen. toivottavasti se niko ei tule mua vastaan koskaan koska en teidä mitä teen.se on niin ärsyttävä niinkuin on kaikki vitun homot. oksettaa oikein kun ajattelee.
173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niko on ihana ihminen joka on vaan ihminen joka suhtees!!!! ja jos sä jotai nokille teet niin saat samalla mitalla varmasti takas!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vm 1972 kirjoitti:

siitä saitte saatanan nikon kannattaja homot. ihan oikein teille että niko poistettiin talosta. olen niin onnellinen. toivottavasti se niko ei tule mua vastaan koskaan koska en teidä mitä teen.se on niin ärsyttävä niinkuin on kaikki vitun homot. oksettaa oikein kun ajattelee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu