Tiineä

Kauanko koirien pitää olla "yhdynnässä" että tulee tiineeksi??Riittääkö 30sekunttia silleen että uros on selän päällä vai tarvitaanko ns "lukko"???
1263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jos juoksun paras hetki just käsillä. Laita astumispäivä muistiin ja noin 4 viikon kuluttua käytä koirasi ultrassa ja jos penrue ei toivottu niin sen voi abortoida...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Kauanko koirien pitää olla "yhdynnässä" että tulee tiineeksi??Riittääkö 30sekunttia silleen että uros on selän päällä vai tarvitaanko ns "lukko"???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu