Uusi kiusattava Adella. Koko ajan kiusaa Teroa
Ade kiusaa
Kikiä
4427
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Umpi kiero Lapin äijä joka luulee ettei kukaan huomaa häntä.Näkymätön ja saamaton kun ei edes voinut itse sanoa Mariannalle että haluaa vierestä pois ja sitten Johanilta pyysi apua.Äänestykseen joutuminen herätti hissukan ja turvamies Chipalle kun ratsastaa Chipan hevosella toivottavasti putoo.
No ei se kyllä mikään uusi oo, koko ajan kiusannu teroo ja chipaa, mut ei onnex kauaa ku sunnuntaina tulee lähtö!!
että osaa varmaan asettua Aden yläpuolelle. Vaikeneminen ja selän kääntäminen on tehokas keino kiusaajakusipäitä kohtaan. Siis totaalinen välinpitämättömyys ja muutama halveksiva katse aina välillä. Sitä kusipäät ansaitsee!!!!!!!!!!!
vahva, että sitä ei kiusaamisella saada kilahtamaan, vaikka tarkoitus näyttää olevan se. Mikäänhän ei kiusaajaa ota aivoon niin paljon, kuin se, että kiusattu on koko ajan sen kaiken yläpuolella.