Tero koittanu monta kertaa Mariannea lohduttaa tai piristää ja tää tyttö vaan vittuilee ja "älä sä nyt tuu siihen selittämään" jne...Inhottava kattoo kun Tero koittaa vaan auttaa ja Marianne käyttäytyy just ikäisekseen teinimäisellä ja itsekkäällä tavalla! Tero on ainut tuolla jolla on kultanen sydän.
Marianne tosi ilkeä Terolle!
Törkee ämmä...
7624
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kunhan saadaan ensin Andreas ulos, kekitytään sitten tosiin asukkaisiin, kaikki ajallaan
Välillä käy Teroa ihan sääliksi, kun hän niin ujo. Ja sitten kun saa suunsa kerrankin auki sanoakseen jotain niin hänet lytätään täysin. Marianne on hänelle ilkeä kokoajan. Hirveä ämmä.
Sillä tulee olemaan muutaman vuoden kuluttua todella pahoja ongelmia, kroppansa kanssa ja sit lutkan maineessa.. toivottavasti päästään kohta siitäkin
herran jestas onko kukaan julistanut valtakunnan verkossa olevansa l***a? :DDD
Juu se tyhmä lehmä joutaa heti ulos. Ei mitään järkevää sanottavaa koskaan. Tosi idioottimaisesti käyttäytyy Teroo kohtaan.Saas nähä mitä nuo uudet tuo, mut Marianne oli heti niitä värväämässä omiin tarkotuksii.
Marianne on kyllä niin oikeassa, ei suostu enää Teron käsinukeksi. Tero yritti taas kertoa Mariannelle millainen ihminen Marianne on. Manipuloi toisten käytöstä juuri noin, moni ei vaan sitä millään huomaa.
Rasittavaa Mariannen käytös. Ei tarvis jatkaa jo puitujen asioiden jauhamista. Neiti ei tajua koska asiat on käsitelty loppuun. Piste. Eteenpäin.