Välimatka vain parantaa bi-panoja

Kun ei kuukausiin nää kultsia on ihana naida vieraan miehen tai naisen kaa ja ajatella yhteisiä hetkiä mrrrr. gosh!
1740
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ootteko molemmat hiv-posittiivisia? Lappu vaan kaulaan ja mainita taudeista? Onko mies kykenemätön, sit kantsii antaa gayn panna pe----seeseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aino-Mari ja Tomi kirjoitti:

Kun ei kuukausiin nää kultsia on ihana naida vieraan miehen tai naisen kaa ja ajatella yhteisiä hetkiä mrrrr. gosh!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu