Salatut Elämät

isabellan nenän kärki liikkuu kun se puhuu...kauheeta katottavaa.yök!!!
2800
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

............................

Äänestä

Olishan se kauheeta, jos nenä ei liikkuis, se olis kait sen merkki, että rva on ottanut botoxia muutaman annoksen.
Kyllä naaman pitää liikkua, kun suun avaa, vai puhutko sinä vain huuliasi liikuttamlla, voi surkeus!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


isabella holm kirjoitti:

isabellan nenän kärki liikkuu kun se puhuu...kauheeta katottavaa.yök!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu