ottaisitko mieluummin hyväkroppaisen ja naamasta ei-niin-hyvännäköisen miehen vaiko kenties, naamasta kauniin ja komean mutta huono kroppaisen.
vastaukseksi ei käy että ulkonäöllä ei ole väliä, luonne on tärkein, koska se asia ei teille niin ole.
ja kuka valitsee esim. yhden illan partnerin sänkyyn luonteen perusteella?
vastaukseksi ei käy että ulkonäöllä ei ole väliä, luonne on tärkein, koska se asia ei teille niin ole.
ja kuka valitsee esim. yhden illan partnerin sänkyyn luonteen perusteella?
Vastaukset 8
Vanhimmat
hyvän näkösen....siis vaikka ois kuinka ihana kroppa ni kyl sitä naamaa katotaa eniten/päivittäin/usein siis kyl pitää kasvoihin pystyy kattoo...kropal ei mtn välii on vaan kiva ku jätkäl on vähä pömppistä
Jos noista kahdesta pitää valita, niin komea naama ja huono kroppa. En ole ikinään pitänny noista lihaskimpuista ja mieluummin jätkällä tykkään pikku pömppiksestä, kuin lautavatsasta.
2. vaihtoehdon.
kakkos vaihtoehto eli kasvoista paremmman.
2. vaihtoehto olis parempi, koska inhoan sikspäkkejä ja muutenkin sellasta ällöä lihaskasaa.
Niin no, jossei ole kovin kauniskasvoinen, niin onhan kiva että on edes kaunis keho. Lihakset on kauniita ja seksikkäitä kunhan ei ammuta yli.
Toisaalta unelmani on saada itselleni lihaksikas mies, mutta sitten kun ajattelee esim George Clooneytä, eikä sillä ole mikään ihmeellinen kroppa? (vai onko??) ja silti se on valittu Hollywoodin seksikkäimmäksi mieheksi. Eli ei kroppa ole mikään pakko. Ei tosiaankaan.
Mutta jos aiot panna yhden yön putkeen niin siinä ei paljoo puhella ja hemmettiäkö sillä väliä millainen järjenjuoksu miehellä on kunhan on pyykkilautavatsa ja paksu muna.
En hae yhden illan partnereita. En ole moinen horo. Ulkonäöllä ei ole MITÄÄN väliä, luonne on tärkein. Ihan sama vaikka mies olisi 99999999999999999999999990000000000000 kiloinen.