p12

p11 on vielä niitä, joita ei tarvitse kuittautaa läppärillä et öljynvaihto yms... ja maksaa sika hintoja yhestä huollosta! entäs p12?
1583
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mulla P12 -02, jossa ei ole mitään tuollaisia ilmoituksia (yksvärinäyttö).

Täysvärinäyttö taisi tulla ~04 eteenpäin kaikkiin P12, aluksi taisi olla vain Tekna varustelussa. Näissä täysvärinäytöllisissä taitaa olla huoltokuittaukset.

Tosin Nissanin huoltovalikkoon pääsee itsekin säätämään suoraan (palstalla kerrottu useammankin kerran miten valikkoon pääsee).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysymys???? kirjoitti:

p11 on vielä niitä, joita ei tarvitse kuittautaa läppärillä et öljynvaihto yms... ja maksaa sika hintoja yhestä huollosta! entäs p12?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu