Adreas ulos!

Nyt kun tuosta on mahdollista päästä kerrankin eroon.
166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Miksi tuo Ande pitäis saada pois talosta?? En tajuu... miks muka joku käärme??? Selittäkää joku mulle...

Tero pitäis sielt saada veke.. kauheen ärsyttävä ja hidasälyinen tyyppi... BB:n katsottua päässä soi teron ainaiset " ettäkö, tuota noinnii ja niinkö että.... huhuhuh!

Ei se osaa ees puhua... jauhaa sellast asiaa tunnin jonka vois kertoo alle minuutissa ..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miinuksia kehiin.. kirjoitti:

Nyt kun tuosta on mahdollista päästä kerrankin eroon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu