Äänestämällä vaikutat.
Andreas-
17106 lähetä viesti heti!
6200
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
muuten vitun vertaa vaikka koko suomi äänestää miinusta tuolle hintille. Jos tämän jälkeen joku vielä katsoo tota paskaa niin on täys idiootti
Tässä äänestyksessä oli teinipissis vs muu Suomi ja muu Suomi voitti onneksi, yhteistyöllä se onnistui.
Voi jumalauta kun oot tyhmä ja lapsellinen. Ootko jo koulussa
Kyllä on hieno asia,että Andreas on talosta pois!
Erikoinen tyyppi, ei voinut kuin ihmetellä,oli niin kovasti miehiin päin. No nyt pääsee avovaimolle kertomaan tekosiaan ja sieltä varmasti tulee kaulinta tämän jälkeen,ja kunnon löylytys olisi nyt tarpeen tuolle Andreakselle.
Nyt katosi ohjelmalta katsojat. ketä kiinnostaa joku pyhäkoulu meininki. Ei ketään. En todellakaan katso enää, ei kiinnosta. Akat siellä nytkin höpöttelee. Uusiin ei tule enää mitään kontaktia. menköön, miten menee. Olen hiton hyvilläni, että ohjelmalta kaikkoaa katsojat. Turhaan enää mainostaavat ohjelmaansa.
Usein vain on niin, että ne "värikkäät" ihmiset pitää hauskaa toisten kustannuksella, mutta eivät kestä itseensä kohdistuvaa kritiikkiä (Ade ja Niko just eikä melekään semmosia).
Näiden ( Mantan ja Mian) vaikutus porukka henkeen oli TAPPAVAN ahdistavaa katseltavaa. Mutta nyt kun nuo pääsee vauhtiin, niin hyvä siitä tulee. Pääsee muidenkin luonteet esille, kun ei ole kiusaajat hyppimässä silmille.
terokin pääsis oikeuksiinsa, kunhan Marianne joko lopettaa haukkumiset ja tiuskimiset taikka tippuu talosta.