LOPPUKAUSI = HYVÄÄ UNILÄÄKETTÄ

Nyt kaikki, jotka potevat nukahtamisvaikeuksia, ei muuta kun BB:tä kattomaan... kyllä uni tulee katsoessa taloa, jossa ei tapahdu mitään.
4228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nuku hyvin :)

Äänestä

ketun kausi on ollu mitä parhainta unilääkettä.

Äänestä

tähän asti ollut tyhjää ja tyhmää pelleilyä, inhottavaa manipulointia, kiusaamista ja pelailua.

Äänestä
  • Ketä enää kiinnosta marttakerhon akkoja katsella. Kutimet vaan käteen. BB voisi tietysti antaa niitten kouraan virsikirjan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Terppa- kirjoitti:

Nyt kaikki, jotka potevat nukahtamisvaikeuksia, ei muuta kun BB:tä kattomaan... kyllä uni tulee katsoessa taloa, jossa ei tapahdu mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu