ELITE

Olikko varma että Tsampiko oli EITESSÄ työssä.Se on ollut 3-vuotta ainakin eläkkeelä. VAI ON ELITE MYYTY.
2663
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pieni tarkennus, kysymys on ilmeisesti Eliten johtajasta Tsampikasta eikä baarimikko Tsampikosta

Äänestä

"Tsampika" on naisen nimi kreikassa. Ja "Tsampiko" on miehen nimi. Älyätkö? Baarimestari oli mies ja hän on ollut eläkkeellä jo vuosia. Se sievä nainen on yhä respassa töissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


OTAVA kirjoitti:

Olikko varma että Tsampiko oli EITESSÄ työssä.Se on ollut 3-vuotta ainakin eläkkeelä. VAI ON ELITE MYYTY.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu