NHL2004 ja pc

Kertokaa ny miten saa turnauksen sm-lliga tai nhl joukkueilla. Siis pc.
2409
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei pahalla mutta mikä ihme siinä tuottaa ongelmaa? Tuon selvempää ohjekirjaa täysin suomeksi ei pelin mukana kyllä voi tulla nhl 2004kin on.

Äläkä sano että peli on poltettu...silloin joudut kyllä ihan itse selvittämään missä vika, sitä nyt ei tässä jaksa alkaa selittämään. Tosin poltetut pc-versiot tuosta eivät kuulemma oikein tuppaa toimimaan tai sitten toimivat niin että joitakin osioita jää puuttumaan. Ettei itselläsi juuri olisi joku tällainen vajaa kopio.

Äänestä

on aito! Ja ohjeissa puhutaan (otsikkokin on kansallinen turnaus) vaan "kansallinen turnaus" ei mainita sanaakaan sm-liiga tai nhl. Netissä saan kyllä tehtyä turnauksen sm tai nhl ym.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelaajat kirjoitti:

Kertokaa ny miten saa turnauksen sm-lliga tai nhl joukkueilla. Siis pc.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu