Onko kukaan ollut tässä hotellissa? Lähdemme maaliskuussa sinne. Kannattaako lainkaan nostaa pankkiautomaatista rahaa? Vai pitääkö ottaa koko lomabudjetti euroina mukaan?
Las Palmeras / Isla de Margarita
typyli3
3
1920
Vastaukset
- ....
Käytä hakua, löytyy vastaukset kaikkiin kysymyksiisi ja monta kertaa. Ei tarvitse aina aloittaa uutta ketjua.
- margariteña
Käteisenä kaikki, jos suinkin mahdollista, niin tuplaat matkakassasi käyttövaran. Paikallinen vaihtokurssi nousussa koko ajan, koska turistisesonki lähestyy.
- typyli3
Kiitos tiedosta.
Hirvittää vain ottaa koko matkakassa käteisenä.
Mutta taitaa saada paremman vaihtokurssin käteisellä, kuin nostamalla automaatista. Toimiiko ne edes. Eipä siellä taida rahaakaan paljon mennä. Kun en ole shoppailu persoona.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell482328Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.1471903Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.581865- 321485
Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.1081484Teit yllättävän siirron
Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,551171Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.831105- 691096
Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103881Laita nyt se viesti
Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗54877