Ihan pikkiriikkinen juttu vielä, missä todisteet? Suttuiset videot ja kuvat joita on pilvin pimein kyhätty ei kelpaa tietenkään. Ainoastaan vedenpitävät todisteet. Missä ne on?? Salaliittoteoriatkaan ei kelpaa. Niittenhän piti tulla todistamaan olemassaolonsa, ei sitten onnistunut.
Ufokansa!!
ei ole humanoideja
12790
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
sun otsikossa on todisteet. jopa itse tiedät että on olemassa ufokansaa. todistustaakka siirtyy sinulle. todista ettei ole ufokansaa. ja mikään suttuinen kuva ei sitten kelpaa,eikä salaliitto tai suokaasuteoriat. eikö tosiaan ollut muuta "järkevää" annettavaa sulla tälle aamulle?tuon tasoiset jutut voisit jättää oman rajoitteisen kaalisi sisään.
haltijoita, peikkoja tai joulupukkia ole olemassa.
tähän, että tonttuja ja haltijoita yhtä hyvin kuin enkeleitäkin on olemassa seuduilla, joita ympäristömyrkyt eivät ole päässeet pilaamaan. Herkät ihmiset voivat nähdä niitä, mutta meneppäs taas todistamaan.
Joulupukin alkuperä taas on pyhässä Nikolaoksessa, josta myytti on alkanut.
Ajattele ihminen!
Istut tällä pallolla, katselet muita palloja[mm.kuuta], mietit "Olemmeko yksin", mieli-kuvitus ei riitä niin korkeaan ajatuksen-lentoon siitä miten voi olla näin.
Tällä pallolla istutaan ja puuhataan niitä näitä, siis ajatelkaa, tää on aivan greisiä :D, miksi tämä on totta, tai ei olisi?
Miksi yleensäkään mitään on ja miksi ei voisi olla myös muita jotka jossain, aivan myös heille käsittämättömästä syytä on olemassa, tää olemassaolo on aivan käsittämätöntä, kaikki voi olla mahdollista tässä mielettömyydessä.
Saat 10 000 euroa jos todistat.
Mieti hyvä veli, miksi tämä on sulle 10 000 egen juttu?
Näetkö että veljiä ja siskoja myssytetään asian tiimoilta?
Tällöin mölisemisesi motiivi on oikea, vai meinaatko että itse olet "oikeassa", et varmasti ole sen enempää "oikeassa" kuin kukaan mukaan, et tiedä,usko pois.
Ei oikein auennut tuo viestisi.... Kelpaako miljoona euroa uffo todisteista? Ei taida löytyä hölynpöläystäkään.
Ei vieläkään mitään todisteita..... (eikä tulekaan)
Ei vieläkään mitään todisteita.....
Maksan 10000 euroa puhtaana käteen sille joka tuo vedenpitävät todisteet maapallon ulkopuolisesta älyllisestä ei ihmisen aiheuttamasta toiminnasta. Kelpaako raha?
vaikka miljoona euroa, kun tietää ettei sitä todistetta avaruusveljistä näy ei kuulu. Todisteeksi kelpaa vain, aito humanoidialus, eli lentävälautanen pihaan tuotuna. Bonuksena vielä sen lentävän esineen kuski, eli humanoiti.
muutaman nollan lisää.Valokuvat ja videot poissa laskuista,niin mitä jääkään jäljelle..
joitain useamman ihmisen havaintoja jolloin kohde myös tutkissakin näkynyt,ihmiset
jotka ovat valheenpaljastuksesta selvinneet puhtain paperein.Niissä testeissä voidaan
kuitenkin huijata tai sitten henkilö tai jopa henkilöt ovat saman havainnon tehdessään
kokeneet aistiharhoja jolloinka eivät siis tietoisesti valehtele.Hypnoosiin ei ole
pätkääkään luottamista.Tittelit eivät auta heitä jotka ovat kertoneet ufo-havainnoistaan,
vaikka muulloin niiden suuntaan kumarretaan,vaan sellaisessa tapauksessa on rahat
loppu ja jostainhan sitä olisi nyhdettävä tai sitten se ikäkin on tehnyt tehtävänsä.
Vuosikymmenet ja sadattuhannet havainnoitsijat eivät paina mitään,vaikka havaintojen
tueksi löytyisi niitä valokuviakin.Jotain epämääräisiä kappaleita on joittenka alkuperä
ei ole oikein auennut.jotkin muinaiset maalaukset ja esineet,voivat esittää jotain aivan
muuta kuin miltä aluksi vaikuttavat.
(Jotkut voisivat listaa tuosta jatkaa..)
Eli oikeassa olet,kun salaliittoteoriatkin jätetään nätisti sivuun,niin mitään vedenpitäviä
todisteita ei ole,eikä ehkä tulekkaan.Ellei joku joka niitä perää sitten kerro kuinka se
napataan sellaisilta,jotka eivät sellaista vapaa-ehtoisesti luopumassa,eli jokin realistinen
tapa jollaiseen lähes jokainen yksittäinen henkilö on kykeneväinen,sillä oikeassa
elämässä ei ole mitään teräsmiehiä/naisia jotka voisivat lentää rakkineen luo ja ottaa
haluamansa.