Anniina huomautti

Anniina sanoi äsken, että pitäis olla kasetti johon nauhoittaa kuinka monta kertaa Marianne sanoo niinku!
6650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Että Marianne voisi itse kuunella ja tajuaisi, kun luulee ettei käytä ollenkaan sanaa niinku.

Äänestä
  • Eikös Cheri käytä sitä kanssa?, jopa eniten..?

    Äänestä

  • Jota se vetää oikeesti oikeesti oikeesti perässä. Ällö ämmä kaikin puolin

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Eikös Cheri käytä sitä kanssa?, jopa eniten..?

    Et jos ei itse tiedosta sitä?, niin sitten ei mtn.. :D:D:D

    Äänestä

  • ä'''''''''' kirjoitti:

    Jota se vetää oikeesti oikeesti oikeesti perässä. Ällö ämmä kaikin puolin

    Marianne sanoo varmasti enemmän OIKEESTI kuin Cheryll.

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Eikös Cheri käytä sitä kanssa?, jopa eniten..?

    Olemme valinneet finaaliin Teron ja Cheryllin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Mariannelle niinku kirjoitti:

Anniina sanoi äsken, että pitäis olla kasetti johon nauhoittaa kuinka monta kertaa Marianne sanoo niinku!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu