fobba!!

Moikka!! pääset sie tänä iltana taas tänne sättiin..vaik siinä ysin aikoihin?? T:Miisa
2224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moiii ! Mun tarttis tehä nyt illalla yhtä hommelia, et mulle sopis paremmin huominen... Pääsetsä millään huomenna, samoihin aikoihin? Hyvä pääset joo.. :) ilmottele!

-fobba

Äänestä

moikka!! joo pääsen tänään sättiin...nähdään sit!! T:Miisa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miisa kirjoitti:

Moikka!! pääset sie tänä iltana taas tänne sättiin..vaik siinä ysin aikoihin?? T:Miisa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu