Talossa

tuntuis olevan tosi jees meininki, liekö Adeleinen ja psykonicon lähteminen vaikuttanut asiaan.
Joka tapauksessa parempaan päin :)
5177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mute päälle ,kas kun alkoi Marianne show.Ei tota tekonaurua jaksa tänään.:((

Äänestä

Kyllä taas suututti katsella sitä Nikoa tänään extrassa. Hiukan on pikkuinen itseään täynnä. Outo tapaus. Onneks nyt tainnut saada hieman rauhoittavia talosta päästyään.

Äänestä

Minua ainakin harmittaa ihan hirveesti, kun nuo kaksi parasta viihdyttäjää Niko ja Ade ei ole talossa. Eihän siellä ole kuin kotkottavia kanoja. Ei voi tylsempää olla. Tuskin ketään kiinnostaa tuo kanojen kotkotus. Kyllä mä todella olisin halunnut, että nämä viihdyttävimmät olisi olleet talossa. meni mielenkiinto. Vitu***a

Äänestä
  • Kyllä kiinnostus lopahti. En ikinä voi ymmärtää, miten niin upea mies, kuin Ade oli on joku voinut olla sitä mieltä, että joutaa pois. He tykkäävät marttakerhosta. Sitä siellä on nyt. Tosi idioottimaisen tylsää. Tuskin moni viitsii katsoa tuoomosta. Ei todellakaan kiinnosta.

    Äänestä

  • se pari ohjelmaakin osas järkätä, mut se vitun kaikki muu käytös oli pelkkää miinusta :( eteenkin Adeleinen kohdalla

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


xxx3 kirjoitti:

tuntuis olevan tosi jees meininki, liekö Adeleinen ja psykonicon lähteminen vaikuttanut asiaan.
Joka tapauksessa parempaan päin :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu