Mika on syytön!!!

Siis tyhmii ootte jos ette äänstä mikaa taloon, tossa voi sit äänstää_

http://www.adressit.com/monkey
4285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

siitä saa aina rangaistuksen. Ellei syyhypunkki iske niin vallesmanni kyllä iskee.

Äänestä

Miksi vielä muistutat Mikan tekemästä rikoksesta, kun se on jo tuomittukin ja Mika on kärsinyt rangaistuksensa. Anna sen jo elää elämäänsä eteenpäin poissa julkisuudesta.

Äänestä
  • Niistä tulis wcpaperia mutta kun wcpaperi on jo keksitty niin voit itse pyyhkiä ei kannata lähettää mihinkään.Käytä itse vaan.

    Äänestä

sain silt patukkaa kakkoseen, tuntu kyl namilta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Päippäli 22bee kirjoitti:

Siis tyhmii ootte jos ette äänstä mikaa taloon, tossa voi sit äänstää_

http://www.adressit.com/monkey

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu