alle 10 euroa tänään! Omien osakkeiden ostot purevat ja sähäkkä kosketusnäyttöpuhelimen kehittäminen eli 10 euroa poks. Mahtava osake!
Nokia
Hahhahhaahhaahhaahhaaa
4338
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Nokia on puhelimien Opel.
fiksuille, kylläne on monen elämän laittaneet uuteen menestykseen,
eikä miikään osake ole varmasti tuottoisa, jos eteenpäin joutuu arvelemaan.
Ei ei ei, kuulkas pojat nyt ei kannata hätäillä, sillä nyt on oikea hetki ostaa Nokiaa.
Okei, voi olla että Nokian osake laskee vielä ties kuinka alas (jopa 10€?), mutta nyt kannattaa ostaa, sillä Nokia on Suomen yksi vakavaraisimmista yrityksistä, joka EI mene konkurssiin ja joka nousee AINA jossain vaiheessa.
Kattokaa vaan kun meikä ostaa nyt ja myyn vuoden kuluttua. Voi olla, että saan 2x rahat takaisin vuoden kuluttua. Ei mene varmaan 1-2 kk enempää, kun osake on jossain 15-17€ tienoilla. Et sillee.
"Kattokaa vaan kun meikä ostaa nyt ja myyn vuoden kuluttua"
tunnetaan kaveri, yksi suositteli minullekin nokiaa, kun en ostanut, lainasi rahaani, 5 % korolla, kun tosi ystäviä ollaan.
maksoi takaisin yli 15 % korolla, olaan edelleen ystäviä.
(tuolla kaverilla on useiden miljoonien omaisuus, on vasta n. 30-v.)
mutta tunnetaan enemmän kavereita kun on luullut ja saanut Nokiasta tappioita tai parin prosentin vuosivoiton, kulut poistettuna mennyt tappiolle.
yksi tuntemani on minä itse, koskaan ei ole tullut 2 % enempää kuin olisi pankissa tullut murheetta.