Tero ja Tuuli jäävät

Toivon Tero ja Tuulin jäävän ja Mariannen lähtevän, ennenkuin alkaa taas mollata Teroa!
6394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tero ja Tuuli ovat todella söpö pari. Mustasukkainen loanheittäjä narisija Marianne äkkiä ulos sieltä, jotta Terokin saa elää.

Äänestä
  • Miten ylipäätään Tero on päässyt näin pitkälle kilpailussa?

    Miettikääs joskus syytä!

    Ja Tuuli sitten? Mitkä ansiot?

    Äänestä

  • Pelkään Johanin voittavan kirjoitti:

    Miten ylipäätään Tero on päässyt näin pitkälle kilpailussa?

    Miettikääs joskus syytä!

    Ja Tuuli sitten? Mitkä ansiot?

    ansioita olekaan, muut vaan ryssivät niin näyttävästi ja sotkeutuvat omiin juonitteluihinsa, ettei toisten tarvi kuin odottaa että hedelmä tippuu syliin.

    Itsehillintä se kun lapsukaisilta petti niin meni sitten koko juttu syveen. Turnauskestävyys on tärkeä asia ja sehän loppuu jos liikaa yrittää olla "viihdyttävä" ja "persoonallinen" ja kun tekee sen liiaksi toisten kustannuksella ei heistä itsestään ole pysyttelemään pinnalla touhuamalla ylimielisesti, luulleen pintasilauksen väärillä tavoilla riittävän.

    Äänestä

Tuulin ja Teron on pakko jäädä taloon! Tahtoo katsella miten romanssi etenee.

Mustasukkainen Narianne saa painua hevonv***uun.

Äänestä

Voi kiesus että on mukava olla oikeessa!

Äänestä
  • Pari viestiä ylempänä on oivallisesti kiteytetty tämän kisan ydin. Ei tarvitse olla kovinkaan erikoinen, kunhan muut käyttäytyvät idioottimaisesti ja mokaavat omat mahdollisuutensa.

    Tero on ihan OK kundi, mutta aivan oikein, ei se mitenkään erityisesti tuota erotu (paitsi vatsalihaksillaan). Todennäköisesti on kuitenkin loppupeleissä mukana, etenkin jos se nariseva kakara Marianne saadaan sieltä ensi sunnuntaina ulos. Sehän pitää koko ajan huolen siitä, että tyhmimmät kuvittelevat Teron olevan sellainen kun hän väittää. Narin...narin...narin...voi taivas, että on tylsä ämmä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nirinnarin kirjoitti:

Toivon Tero ja Tuulin jäävän ja Mariannen lähtevän, ennenkuin alkaa taas mollata Teroa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu