Joo, elikkä mä etin erästä henkilöö, josta en tiedä muuta kü etunimen ja sen miltä se näyttää. Mun tarttis nyt löytää tää ihminen jostain aika nopeesti, koska mulla on tärkeetä asiaa... Miten mä sen voin löytää? Auttakaa ystävää hädässä, kiitos!
Mistä löydän...?
Etsivä löytää?
6370
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
kyl joku sen tuntee meet vaan ulos pyörii sinne missä se liikkuu ja kyselet kaikilta...
no... jos et tiedä ees paikkaa mis se asuu ni on vähä huonompi homma. jos tietäsit missä päin asuu voisit vaiks mennä googlee ja ettii sen kaupungin koulut.
mut en mä tie miten sä muute sitä löytäsit paitsi tuurilla joku saattas tuntee sen....
Tosiaan toi googlella halu ois varmaan ihan hyvä juttu.. Ite löysin sen kautta yhen tyypin..=)
tiäks sä ees missä se asuu..
mun tarvis kans löytää yks ihminen..
se asuu naantalissa ja sen nimi on iiro tai juho..
ja se on muistaakseni 16...
mä haluun löytää sen..
jos keksit miten omas löydät nii kerro mulle kans miten mä omani..
tiän vaa että se on hoppari,molemmissa korvissa korviket ja sininen pipo...
ja että se oli ruotsin laivalla 18-19.10..
silja europalla...
Vitun pelle et sä mitenkään sitä löydä! Separi!!!
Sovitaan sitten niin että minä olen pelle, mutta sä oot tuo vitun äpärä sitte... Mulle on yks hailee, mitä tommonen 12-vuotias teinix tänne kirjottelee kun se ei kuitenkaan tiä yhtikäs mitää... Ja kyllä muuten varmasti löydän... Jos et oo ennen kuullu niin toivossa on hyvä elää ja se tapahtuu mitä todella toivoo... Elikkä hyvät jatkot äpärälle... Harmi vaan kun molemmat vanhemmat ei ole ollut läsnä sinua kasvattaessaan, kun kerran äpärä olet... olen pahoillani!!