kamalaa huomion hakua,sössötystä..
cheryll ulos
seuraavaksi..............
6359
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Cheryll on, ja jos jollakin on huono itsetunto niin häntä pitää tukea ja rohkaista eikä ruveta lyttäämään!
Kyllä mä jaksaisin hyvin mielelläni kuunnella Cherin juttuja any time.
:)
ollenkaan. Ota yhteyttä sitten talon ulkopuolella jos lehmä vielä kiinnostaa. Mene Luxiin kytikselle.
Cheryll jää taloon, saa aikaan keskusteluja niin myänteisiä kuin negatiivisia.
Ja niitä tarvitaan, mitäpä jos kaikki olisivat kuin Anniina joka ei tiedä mistään mitään ja jolla ei ole kantaa mihinkään.
Mitä mielenkiintoa siinä olisi. Ajatusleikkinä jos Anniina ja Tuuli olisivat talon ainoat naiset, mitä meille katsojille olisi heillä annettavaa? Ei mitään.
Cheryll on ollut jo jonkin aikaa hieman yksinäinen talossa ja itsetunto on siksi hetkellisesti maassa, kyllä se siitä kun taloon saadaan uutta verta : ))
Kaunista naista on kiva katsella ja blondi on aina blondi. Mielummin kaunista blondia katselee kuin rumaa blondia. Eikö olekkin näin?
Cheryll ulos. On niin epävarma itsestään että täytyy koko ajan hakea muilta huomiota itseensä. Cheryllillä ei oikeasti ole mitään annettavaa taloon. En ole kuullut yhtään järkevää lausetta hänen suustaan. Mielistelee muista ja on heti kuin maansa myynyt kun joku tohtii hänelle (kysyttäessä) sanoa jotakin negatiivista persoonastaan. Ulos joutaa tuollaiset.
Taisi mennä "maailmanmatkaajan" pasmat sekaisin kun taloon tuli englantia puhuva asukas. Siinä sitä nähtiin, ei saa sanaa suustaan. Cheryll on suuri VITSI.
katotaan nyt ensi miten talossa nimeämiset menee ja keitä meillä on mahdollisuus äänestää...
seuraavaksi siipeilijä, muitten halveeraaja, itsekeskeinen C ULOS oppimaaan yleissivistystä!