Pienikokoinen vahvistin

Kirjahyllyyn olisi tarkoitus mahduttaa, mutta leveys saisi olla vain 39cm ja syvyys jotain 35cm ja monikanava äänet pitää olla.
Toinen vaihtoehto on hankkia DVD soitin,joka sisältää vahvistimen, mutta ei taida olla kovin laadukkaita.
3685
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

htr 6040 noin 200 eur. Sahaa hyllyysi sopiva kolo, tulee halvemmaksi kuin epästandarikokoisten vehkeiden etsiminen.

Äänestä

noilla vaatimuksilla joutunet tyytymään johonkin 100€ pahvilaatikkoon. marketeista varmaan löytyy jotain.

toki tuohon voi laatuakin löytyä, mutta ei juolaha nyt mieleen...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelzu kirjoitti:

Kirjahyllyyn olisi tarkoitus mahduttaa, mutta leveys saisi olla vain 39cm ja syvyys jotain 35cm ja monikanava äänet pitää olla.
Toinen vaihtoehto on hankkia DVD soitin,joka sisältää vahvistimen, mutta ei taida olla kovin laadukkaita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu