Hyvä juttu että talossa on yksi laajan englannin kielitaidon omaava henkilö. Kaisa-Reeta on todella lahjakas ihminen. Hienoa. Nostaa varmasti omia pisteitään loppua kohden.
Kaisa-Reeta
Elovena tyttö
12729
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
K-R höpöttää liikaa eikä anna toisille suunvuoroa. Afrikan poikakin meni maate, kun toi höppänä puhu jostain muinaisajasta.
Aina ne sanoo, ettei Cipa kuuntele loppuu ja pilaa kaikki musta ainakin uusi mies viihtyy Cipan kanssa
Oikein näsäviisas paskiainen.
toisille, omii Munijan koko ajan itselleen, puhuu älyttömyyksiä, hiljentää heti muut jos nämä yrittävät sanoa jotakin. Pois pois ja äkkiä.
Mua inhottaa toi Lepakko. Höpöttää koko ajan ja syö kun hevonen. J-M nuleskelee sitä koko ajan. Ne ei anna Cipan ja Annan puhua mitään. Vois sitä ottaa noi muutkin juttuun mukaan vaikka suomen kielellä. BB käske lepakon pitää suus kiinni.
Hyvin fiksun oloinen. Onhan se hyvä, että joku keskustelee munijan kanssa, K.R. paljon pojoja siitä eestä. Fiksu nainen.
Kyllä nyt te fanit olette hieman negatiivista sakkia, kun teidän suosikkianne ei enää "palvota" samalaisesti kuin pari viikkoa sitten.
plussaa bbplazassa tästä hyvästä. Käy sinäkin.
Kaisa-reetan enkku ei todellakaan oo mitaan maailman tasoo!!! Itte ulkomailla asuvana voin ilmottaa etta toi sen sonkkays on erittain rasittavaa ja ei kylla kieliopillisesti aina oikeinkaan - mutta paaasia etta selvan saa, sehan on totta! Mutta ei sita ammaa jaksa kuunnella!! TYHMAT JUTUT!!!!!!!!!!!!!!
Parempaa kuitenkin kuin keskimääräisen syntyperäisen jenkin tai britin enkku
..enkku parempaa kun syntyperasen Britin tai Amerikkalaisen?? No huh huh taas, ei tod ole!!
bb-talosta löytyy.
maailmannainen. Jos se tarkoitti cheryllin tankerotasoa?
tykkäsin k:sta ensin, mutta kun hän kävi Cipan kimppuun niin minusta Lepakko voi häipyä J_M:n kanssa vaikka kuuhun,