melkein joka ilta, ei kai cherryn mainetta kunniallisena naisena yritetä vetää tahallaan lokaan?
Chipan perse
telkkarissa
6638
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Eikös suihku pitäisi olla se yksityinen tila, jonne kamerat eivät kuvaa, en ymmärrä? Ainakin vessat ovat niitä. Täytyyhän poikien saada runkata rauhassa kukin omalla vuorollaan.
kuinka sairaita ja "pahoja" tyyppejä täällä netissä voi tavoittaa ;) Chipa silti paras, vaikka perse vilkkuukin. Chipa voittaa koko potin. Hähää
Niin... Chipa on tietysti AINA se prinsessa jota kaikkien tulee PALVOA ja ensimmäisenä AINA chipa halaamassa ja kun tulee jollekin pojalle lähtö, niin AINA on chipa pussailemassa ja itkukonsertot pitää näyttää...
Silloinkun chipa ei keksi mitään huomionkeräämistä, niin chipalla on naama väärinpäin.
ja chipahan voittaa, eikö niin?
Mistäs pirusta sinä sen tiedät niin varmaksi? näetkö äänestyksen tulokset nyt jo?
ihan rauhassa vaan. En tietenkään ole varma, tai tiedä kuka voitta. Mutta ajatteli kun Chipa on Värikäs ja "vahva" persoona. Herättää ihastusta ja vihastusta monissa katsojissa. Chipa loistava persoon. Minusta on väärin, jos esim Juuhan voittaa. On saanut Afrikan matkan siivellä mainostaa itseään hyvässä hengessä. Eli, ei ole mielestäni samalla viivalla näiden suomi BB:läisten kanssa.
Värikkyys on sama kuin persoonallinen. Ei mielestäni Chipa ihan niin monipuolinen ole.. Chipa on ainakin NAISELLINEN, mutta missä lukee, että chipa taitaa monet asiat esim. kykyjä mihin suuntiin? Onko osoittanut olevansa luova monissa asioissa?
Et taida tietää mitä värikkyydellä tarkoitetaan, se kun ei merkkaa pelkästään ulkonäköä ja sitä että palstoilla hihkutaan cherylistä.
Sanoisin että cherylillä on vain oma tyylinsä, ei sen ihmeempää.
Tosiaan,,,yhden BB kauden perusteella ei voi nähdä onko ihminen persoonallinen. Käsittääkseni persoonallinen ei tule hetkessä esiin, vaan vaatisi kuuluisuutta jo enemmänkin, ellet sitten itse tunne cheryliä..
nyt sitten. Eikai toi BB ole mikään kykyjen etsintä kilpailu. Enkä tarkoittanut "värikkyydellä" ulkonäköä, vaan C on muutenkin puhetyyliltään, sen asiasisällöltään omanlaisensa. Mun mielestä Chipa on ainutlaatuoinen = persoonallinen, eli, en ole nähnyt toista samanlaista/tyylistä ihmistä... Joo, me kaikki ollaann persoonoiltamme erilaisia, mutta luulenpa kuitenkin, että chipa "loistaa". Enkä tunne C. Pisti vain heti aluksi silmään, sen käytöstavat, kommentit, tapa suuttua, tpa iloita jne. Ei persoonallisuuteen vaadita kuuluisutta, tai sen enempää toista tunteakkaa, Ja sitäpaitsi. Chipasta "paistaa kaikki läpi", eli hänet tuntee aika monikin, jos osaa katsoa ihmistä pinnan alle :)