onko

alku peräinen kirjoittaja..siirryn nyt täältä
osastolta pois..tänä aamuna pärähti testiin heti kaksi viivaa riemu on sanoin kuvamaton,en vielä
usko todeksi,järkytyin hyvällä tavalla.
2259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Erittäin paljon onnea ja toivottavasti kaikki menee loppuun asti hyvin!!

Äänestä

Onneksi olkoon =)

(Mä luulin että pääsen pois kun tuli plussa mutta ei se ihan niin vaan aina onnistu... ja takaisin jouduin :( )

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muita täällä...... kirjoitti:

alku peräinen kirjoittaja..siirryn nyt täältä
osastolta pois..tänä aamuna pärähti testiin heti kaksi viivaa riemu on sanoin kuvamaton,en vielä
usko todeksi,järkytyin hyvällä tavalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu