Pitäs penkki verhoiluttaa uusiksi. Ja samalla hieman muokata pehmustetta enemmän kupille. Eli se sulkeekin pois sen alkuperäsen päällisen.
Pitää teetättää jossain. Kokemuksia paikoista ja hieman hinnoistakin?
Honda shadow
Penkin verhoiluttaminen
4
650
Vastaukset
- Sklibo
Oman Shadowin satulat teetätin Tuusulassa vanhassa Amer-tupakan tiloissa olevassa verhoomossa. satuloihin uudet päälliset, jotka kestävät bensaa ja täytettä lisää, kun oli tarvis korottaa.
Tulos todella hyvä ja hinta oli 240€. - istuimeen
jota ei koskaan ollut olemassa tätä ennen. Runko tehtiin lasikuidusta ja siihen tarvittiin toppaukset ja verhoilu. mestari Riihiluoma teki oivan penkin. (Toimiva, kestävä, mukava ja kaunis)Verhoilija löytyy Elimäeltä, Uudenmaan ja Kymenlaakson rajoilta, liike vanhassa meijerissä.
Turussa itäharjulla teetätin.
Uusi päällinen ja vähän muotoilua ja Eeron
penkistä tuli just persiiseeni sopiva.
Hintaa tuli hirmuiset 60€,kaveri laittoi viä
vettä ja likaa hylkivän pinnotusaineen kaupanpäälle.- Ja halpaa
Peruspenkkiin päällys kokonaista 50e päälle pistettynä. Tosin ei tarvinnu edes vanhaa poistaa.Otin ite sen pois. 30min ammattilaiselta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista997780- 1075587
- 2754851
- 494773
- 753554
- 502818
- 602521
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222448Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292392- 412274