Kumma näyttämisen tarve nykyään näillä uusilla 'ranskanperunoilla' ajavilla vaikka ei vikojen suhteen pitäisi olla aihetta. Lagunahan on autona kuin ruumisarkku myös turvallisuuden suhteen.
ranskikset...
pyh
111500
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
ovat vahvat, katso tilanne mm - rallissa.
Säälittävää alkaa hakemaan 'respectiä' rallitilastojen perusteella. Ralliautolla ja normaalilla henkilöautolla ei ole mitään tekemistä keskenään ! Näkee liikenteessä että kuvitellaan ajavansa ralliautolla, vaikka ajetaan tavallisella ranskanperunalla.
tekemää ylivoimaista autotekniikkaa = nopeita ja kestäviä, turha se on vikistä....
itse ajat? vai etkö kehtaa sanoa?
Luultavasti tojolla....
No tottakai Skoda Octavialla, saksalaisella laatuautolla verrattuna renuun.
on ollut laatupeli jo 50- luvulta lähtien, vieläkö moottori takana?
...tämä keskustelunavaus todistaa jonkun onnettoman ressukan maailmankuvan laajuutta. Täytyy ihan väkisin saattaa oma pikku mielipide tänne muiden kommentoitavaksi, voi ressukkaa! Sitten on vielä näitä fanaattisia puolestapuhujia,jotka eivät ymmärrä, että ei näihin kannata vastata. Lopputulos on aina sama!
Eipä tosiaan kannata paljon vastailla juu. Jos joku jokotamies on kyllin tyhmä tullakseen tänne vikisemään asiasta josta ei yhtään mitään tiedä, sallittakoon se hänelle aivan vapaasti.
Olen ajanut keinosiementäjänä Tuupovaarassa, jo 30 vuotta Renaultilla, kyllä se on luotettava ja hyvä peli..
kateellisten jorinaa.