Hankin joku aika sitten kotisivutilan Webol-palvelusta mutta nyt en sisään kirjauduttuani tiedä mihin minun pitäisi mennä ja kirjoittaa HTML-koodit jotta saan sivut luotua.
Osaisiko joku kertoa mahdollisimman yksinkertaisesti mihin sivuilla pitäisi mennä jotta sivun saisi näkyviin?
Kiitos jo etukäteen.
Mistä Webol palvelussa pääsee aloittamaan sivujen luomisen?
Kysymys Webol-palvelusta
3
572
Vastaukset
- Vastaus12345
Kysy Webol:in asiakaspalvelusta miten saat sivusi näkyviin, koska jos olet maksanut rahaa palvelun käytöstä on sinulla oikeus tietää mitä vastinetta saat rajoillesi.
- tuo webol
olla ihan normaali weppihotelli.
Ne html-sivut kirjoitat tietty omalla koneellasi
joko suoraan koodaten vaikka muistiolla tai sitten
jollain wysiwyg-editorilla esim. Dreamweaverilla.
Ja kun homma on valmis siirrät sivut Weboliin
heidän antamiensa ohjeiden ja tunnusten mukaan.- On suomen halvin! www.webol.fi
Hei! Webolin sivut ovat .FTP palvelin. Eikä ole niinku: Freewebs. Se on tagipohjainen eli HTML...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578960IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116237Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661340Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61291- 1091101
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78949Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60857Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43778MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23676