kamppulan valtsu

mikä sen kamppulan valtsun kaljun mies myyjän nimi on?? on muute aika kuuma kolli!!!
72034
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

väärin muista ni se tais olla joku Jani tai jotain vastaavaa..

Äänestä
  • janiin se on mun

    Äänestä

  • koske kyllä kirjoitti:

    janiin se on mun

    aina saa yrittää jos se ois vaikka molemminpuolista

    Äänestä

Vilkaise ensin veropörssistä, näet kuinka surkeat nälkäpalkat niillä on, ikuisia vuokralaisia kamppulassa....

Äänestä
  • koita miten menee

    Äänestä

  • mitä verot / palkat vaikuttaa jos on ihastunut? ja taidan edetä asiassa...

    Äänestä

  • ;););) kirjoitti:

    mitä verot / palkat vaikuttaa jos on ihastunut? ja taidan edetä asiassa...

    Kun näet sen pyörän romun, niin kyllä vaihdat insinööriin kiireesti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ella111 kirjoitti:

mikä sen kamppulan valtsun kaljun mies myyjän nimi on?? on muute aika kuuma kolli!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu