tiedän että on epätoivosta..

kelpaisko kellekkää.. blondi, sin.silmät, 163/52.
poltan mutta en kauheesti juo. 15wee. huumorintajunen ja kai ihan mukava. aika usein puhutteluis sun muis..ja pukeudun aika teinix mäisesti.
niin ja ihan sama vaikka haukutte lyttyy..
6963
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vaikutat ihan OK tyypiltä, mutta jos itse olisin kiinnostunut susta, niin homma saattaisi kariutua röökin polton takia.

Äänestä

Oot varmasti ihan okei tyyppi..=)

Äänestä

Kannattas lopettaa se polttaminen hyvissä ajoin...ei oo muutaku haittaa

Äänestä
  • Sä kuulostat ihan kivalta muijalta..Mut eihän sen röökin pitäs haitata mitään..joten sua ei estä mikään, mua ei estä mikään!!! mä itekkin poltan ja juon urakalla mut silti harrastan jalkkista ja muijani on saletisti eli se ei polta, mut juo kans!! joten nää tyypit "missaa" ne jotka polttaa jonkin verran tai juo..se on osa nuoruutta ja sillee..hyvää jatkoo..

    Äänestä

Viel ku lopetat polttamisen ni saat kyllä oman kullan pikasesti kun vähän kattelet ympärilles ;)

Äänestä

ei se oo niin helppoo lopettaa.. ja en mä ny sitä jätkien takia ala lopettamaa ku eihän tänne niitä varten synnytty oo

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


c-a kirjoitti:

kelpaisko kellekkää.. blondi, sin.silmät, 163/52.
poltan mutta en kauheesti juo. 15wee. huumorintajunen ja kai ihan mukava. aika usein puhutteluis sun muis..ja pukeudun aika teinix mäisesti.
niin ja ihan sama vaikka haukutte lyttyy..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu