N70

Mulla on puhelimena N70, ja nyt en saa siihen automaattista herätystä. Siis, joka aamu pitää herättää 07.00, ja kun joka kerta pitää laittaa tuo herätys uusiks, niin hirvittää, että jos unohdan sen. Ei kukaan muu N70 omistavan, osaa kertoa miten saan toistavan hälytyksen??
190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mulla ainakin toimii ihan normaalisti.. mutta en sitten tiedä miksi sulla ei toimi.. mitenkäs muuten N70 kun se kello on analoginen niin miksi siinä kellossa on joku kirjain tai numero.. olisko kenelläkään tietoa että miten sen saa pois??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hädässä oleva kirjoitti:

Mulla on puhelimena N70, ja nyt en saa siihen automaattista herätystä. Siis, joka aamu pitää herättää 07.00, ja kun joka kerta pitää laittaa tuo herätys uusiks, niin hirvittää, että jos unohdan sen. Ei kukaan muu N70 omistavan, osaa kertoa miten saan toistavan hälytyksen??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu