Cheryllille

plussaa loppupelissä tosi paljon. Täytyykö mennä Nokia-osakkeita myymään (nyt kurssi tosi huono), voi nousta 5 viikon päästä.
Cheryll voittoon, ainoo, joka on ansainnut sen.
Ei tuotannon lellipoju Joohan. Hänhän on jo saanut tarpeeksi sen, mitä voi BB:ssa saavuttaa.
6449
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ensimmäistäkään osaketta, mutta cheryll lähtee kuitenkin

Äänestä

että on ansainnut voiton jatkuvalla kitinäällään ja hakemalla jatkuvasti huomiota. Kuka se olikaan se asukas jonka tämä vierailija tahtoi voittavan? No voi, voi taas niiku, siis silleen, eiku ei mitään.

Äänestä

Cheryll Coming to Africa

Munya in Finland
The bad boy from Zim, Munya will be bouncing back to the BBA3 house as he has already left the Finland house. He has only been to the Finland house for only six days but he left the girls crying. This simply confirms that guy was an asset just the few days he was in the Finland house because Tuuli, Anniinna and Kaisa-Reeta's were all tears as they said good bye to Munya.

On leaving the Finland house this is what he told them"Thank you for teaching the Zim- boy how to be Finnish - I'm half Finnish now. " he kissed Cheryll in front of all the other housmates. Cheryll was like I will be coming to Africa on condition that you allow me see your parents.
POSTED BY: uowd AT 01:52 pm | Permalink | E-mail this

Äänestä

tulee Anniina ja pelaa voiton itselleen

Äänestä

voiton????
Jos murjottamalla, kitisemällä ja typeryydellä voittaa, niin ei hitto, hiton hiton hitto

Äänestä

vielä johan,sit se vasta saanut kaiken sen mitä on tuotannon kanssa sopinu eli voittaa koko kisan.siinä jää teidän zipakin feikki itkuaan vetämään kun häviää kisan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


menee kirjoitti:

plussaa loppupelissä tosi paljon. Täytyykö mennä Nokia-osakkeita myymään (nyt kurssi tosi huono), voi nousta 5 viikon päästä.
Cheryll voittoon, ainoo, joka on ansainnut sen.
Ei tuotannon lellipoju Joohan. Hänhän on jo saanut tarpeeksi sen, mitä voi BB:ssa saavuttaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu