Tsipa on

yrittää saada muut hermostumaan. Nytkin meni vessaan ja aloitti kärhämät ja valituksen Anniinalle ja Annalle, yrittää saada niiden kanssa riitaa. Se on ihan törkee.

Te, joilla on 24/7, ja olette varmasti nähneet tämän saman kohtauksen, mitä mieltä olette?
5270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mutta zipa sanoi aamukärhämän jälkeen pihalla kassulle ja jarimatille, että oli pakko ärsyttää muita eli neito todella tekee sen tahallaan

Äänestä
  • Johanin ja muiden kanssa, niin yhtäkkiä kävi vetään tytöille huonoo fiilistä, mussuttamalla, kuinka häntä kohdellaan väärin ja meni takas olkkariin. Näin nopsaa se käy. Sairasta ja itsekästä.

    Äänestä

Veut sanat suustani.C kuvittelee olevansa muiden yläpuolella,siksi lupa käyttäytyä kuin pikkulapsi.

Äänestä
  • Mulla on mitta täysi Cherylin kieroilua ja sitä, että sen pitäisi aina saada tahtonsa läpi. Toisten on oltava varpaillaan sen vuoksi, koska pelkäävät, että eivät vain loukkaisi Sipaa koska se menee taas pillittämään P.K. huoneeseen, valittamaan, että kaikki on häntä vastaan. C alkaa olla jo kypsä lähtemään talosta. Kun se äänestetään pyhänä ulos. On ihan varmaa, että se sanoo, että hän kyllä jo halusikin pois.

    Äänestä

  • ymmärrys ei muuhun riitä niin käyttäytyy kuin 5 v. lapsi

    kiukuttelee heti, jos ei kaikki mene mielen mukaan ja lisäksi pelaa tosi ilkeää peliä

    anniinan itkut ovat rehellisiä ja aitoja toisin kuin zipan tekoitkut "yhyyy hyyy yyyh" niinkuin silloin antin häätämisen jälkeen kun sanoi että miksi aina kaikki aidot häädetään

    oletteko muuten huomanneet, miten zipan silmät välillä kavaltavat hänet? zipan silmät tekevät nopeita tsekkauksia ympäristöstä ja heti kun suopeat olosuhteet niin heti on iskuvalmiina, itkukin lähtee tosi hyvin ja ei mene kuin hetki kun on taas nauramassa muiden mukana eli tekoitkua silloin kun tietää, että on varmasti kamerassa

    hyvin on zipa valmistautunut tähän peliin, mutta ei tarpeeksi hyvin - johan pelaa paremmin :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


riidankylväjä... kirjoitti:

yrittää saada muut hermostumaan. Nytkin meni vessaan ja aloitti kärhämät ja valituksen Anniinalle ja Annalle, yrittää saada niiden kanssa riitaa. Se on ihan törkee.

Te, joilla on 24/7, ja olette varmasti nähneet tämän saman kohtauksen, mitä mieltä olette?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu