jossain

Ajettu polkupyörä ojaan..
4400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

musta helkama mäntyyn postin pihassa

Äänestä

voi kamala,mihin tämä maailma on menossa.kävikö kuskille mitenkään ja oliko päissään

Äänestä
  • Tyhjä kossupullo oli juomatelineessä että luultavasti päissään.

    Äänestä

  • aloittaja kirjoitti:

    Tyhjä kossupullo oli juomatelineessä että luultavasti päissään.

    banaaninkuoren päällä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


dbfghgdh kirjoitti:

Ajettu polkupyörä ojaan..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu