kehitystä kuvastaa hyvin tiedostojärjestelmän kehitys. Ekassa puuceessä vuonna 1990 eheytettiin tiedosto järjestelmää aina silloin tällöin. Mitä nykyisin tehdään? Edelleen eheytetään tiedostojärjestelmää silloin tällöin. Lisäksi vain on tullut pöpöjen skannus, rekisterin putsaus ja pakollinen palomuuri.
Päätelmä: mikki$otkun käyttöjärjestelmät eivät ole kehittyneet mihinkään vajaassa kahdessakymmenessä vuodessa.
mikki$otkun
4
306
Vastaukset
edelleen neljä pyörää, niin kuin sata vuotta sitten; Ne siis eivät ole kehittyneet miksikään.
- ne neljä
pyörääkin ovat kehittyneet. Mikki$otkun tiedosto järjestelmät ei.
Autoissa voi olla myös 6, 8 tai enemmänkin renkaita. Vararengas mukaanlukien pyöriä on pariton määrä.
Odottelen edelleen renkaatonta autoa, ei tarvis vaihtaa kesä-talvi-tassuja aina alle.
Mikkis on edelleen tässä renkanvaihtoruljanssissa eli kehitystä siinä ei ole tapahtunut.exergy kirjoitti:
Autoissa voi olla myös 6, 8 tai enemmänkin renkaita. Vararengas mukaanlukien pyöriä on pariton määrä.
Odottelen edelleen renkaatonta autoa, ei tarvis vaihtaa kesä-talvi-tassuja aina alle.
Mikkis on edelleen tässä renkanvaihtoruljanssissa eli kehitystä siinä ei ole tapahtunut.nyt laittamaan itsellenne vaikkapa riisimuroja. Tämän tyhmempää keskustelua ei tässä olekaan, mitä nyt noissa muutamassa muussa ketjussa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2689653IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3076836Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?741705Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61421Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.941297- 1091161
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751079Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin41882Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23756MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk313748