On se kumma kun kuin sairasta juttua sallitaan mutta TP-47 on pyhä ettei arvostelua kestä, tosin ymmärrän kun epäselvyyksiä raastuvassa menossa.
Toivotaan menestystä pelaajille sillä he eivät ole syynä keskuteluun vaan johto porras.
Ilmotettiin onneksi ne sivut tutkintaan että
tp-47 joutuu selittään kun sanan vapausta loukattu.
Halli tässä syynä taitaa olla sillä kallis on ja me veronmaksajat kärsimme miettikää äänestäessä vielä kuka kannattanut sitä konkurssi hallia.
jotain hämäräät tp-47
poistetan aina
1
437
Vastaukset
- 1jamemuut
Täällä tämä on pysynyt jo monta kuukautta!Hyvä näin jatka vain,mutta pysy totuudessa .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2154168Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii692675Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3932391- 472323
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321551Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5301347Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em951316- 571300
- 751263
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251176