varmaan

Haluaisin tietoa,Las palamas huoneistohotellissta LUZ PLAYA.Aurinkomatkojen olisin todella kiitollinen jos joku vastaisi.
1391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Asuttiin siinä viime vuodenvaihteessa pidempi aika. Merinäköala on luksusta ja hieno ranta siinä kävelytien toisella puolella. Hyvä perushotelli, kaikki toimii. Astioita on riittävästi, jos tykkää itse kokata jotain, muistaakseni vain pari keittolevyä. Taisi olla myös kahvinkeitin. Siivouksesta huolehdittiin ihan hyvin. Ruokapalvelujahan siinä ei ole, mutta lähistöltä ei kuppiloita puutu. Alakerrassa on kiinalainen ravintola ja vieressä myös suomalainen pubi, jossa voi vetäistä karaokea.
Vielä, hotellin kattoterassi on rauhallinen aurinkopaikka, elle ranta kiinosta. Mukava henkilökunta. Hotelli, varsinkin näköalahuoneet on yleensä hyvin myytyjä.

Suosittelen lämpimästi, varmasti mennään sinne vielä uudelleen. Mukavaa matkaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


........ kirjoitti:

Haluaisin tietoa,Las palamas huoneistohotellissta LUZ PLAYA.Aurinkomatkojen olisin todella kiitollinen jos joku vastaisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu