jonka juorupalstalla sanotaan seuraavaa: "Tarinat Michael Jacksonista käyvät koko ajan uskomattomammiksi. Nyt Jacko on vakuuttunut siitä, että pieniä vihreitä marsilaisia ja muita avaruushyypiöitä on todellakin olemassa, ja aikoo rakentaa niille Nevadan autiomaahan massiivisen kokoisen laskeutumisalustan. Mistäkö Michael on tällaista saanut päähänsä? No, avaruusolennot ovat kuulemma kommunikoineet unissa Michaelin kanssa. 'Michael on varma, että avaruudessa on elämää, ja hän on myös päättänyt todistaa sen', sanoo eräs hänen ystävänsä." Tapahtuiko näin oikeasti vai oliko juttu keksitty?
Ostin divarista
v.1990 lehden,
3226
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
En oo ihan varma, mutta luulen että juttu on keksitty kuitenkin :---DDDDDDD
Repesin tolle ihan älyttömästi :''DDDDDDDDDDDDDDDD
Joskus Michaelistahan oli juttua, että hän aikoo mennä naimisiin avaruusolion kanssa :''DDDDDDDDD
ÄHHHHHÄHÄHÄHÄHÄÄÄÄ! XDDD Voi Mike-parka... Ei saa pilkata toista. *reps* Toi lehtijuttu kuulostaa iha läpältä (ja sitä varmaa onki). XDDDDD
Ja siitä UFOn kanssa naimisiinmenosta... *köhiköhiDEBBIEköhiköhi*
Sori, oon ilkee... Pyydän kovasti anteeksi! Tosissaan.
XDDDDDDD
mielessä ollut läppä, että lehdessä oikeasti oli tämmönen kirjotus, mutta jäin miettimään, oliko Michaelilla oikeasti joku ufovaihe. Olin sillon niin nuori, etten seurannut musiikkimaailman tapahtumia.