Haluisin kuulla mielipiteitä Ajatukseni.net -blogikäyttäjiltä. Oletko pitänyt blogia kauan, miten on sujunut? Ootko pitänyt blogia jollain muulla palvelimella, jos oot niin miten vertaisit käytettävyyttä ajatukseni.net:iin?
Onko esim. kuvien kanssa ollut ongelmia, sivupohjia tarjolla, tökkiikö?
Kerro, mitä nyt kokemuksia on. :) kiitos paljon.
Onko esim. kuvien kanssa ollut ongelmia, sivupohjia tarjolla, tökkiikö?
Kerro, mitä nyt kokemuksia on. :) kiitos paljon.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kotisivut alle 10 minuutissa.Kotisivukone.com Kahdet sivut, toiset hek.koht. toiset koirille. Hyvin toimii.
Niin tarkennan nyt sen verran että itselläni on blogi ollut 1,5v. vuodatuksessa. Mutta olen vaan alkanut ajatella vaihtavani mahdollisesti blogini ajatukseni.net palvelimelle. Mutta sitä ennen kyllä tahtoisin tietää kokemuksista muilta ajatukseni.net käyttäjiltä.
Kotisivukoneesta en tykkää koska osoitteeseen en vaan halua osaa ".kotisivukone.fi" siinä yksinkertainen, pinnallinen, ehkä tyhmä, tylsä syy.
:)
on ainakin hyvä palvelu. Toimii nopeasti kuin unelma verrattuna useimpiin muihin blogipaikkoihin. Teemoja on riittävästi ja niitä saa ylläpidolta pyytämällä lisää.
Pieni mutta pippurinen ja varmasti helppokäyttöinen ja joustavin blogipalvelu on siis http://suursavo.org
Olen kirjoittanut 3.blogia ajatukseni.net sivustolla nyt vuoden verran ja olen tykännyt todella paljon. Tekstipohjia valittavana 105 tällä hetkellä. Olen valinnut 3 erilaista, kullekin blogille omansa. Kirjoitan blogia myös Suntuubi.comissa ja Pointblogissa sekä Seniorinetissä ja eniten pidän tästä ajatukseni. net blogisivustosta. Jos haluat, niin saat laitetuksi blogeihin myös tilastoinnit, jotka ovat selkeät ja valitsemalla StatPress toiminnon näet tilastoita blogeistasi vielä enemmän.
Blogiasi on mahdollisuus muokata hyvin paljon ihan omannäköiseksesi. Kirjoitan paljon, joten tuo blogisivusto toimii hyvin.
Voit tutustua blogeihini googlehaulla KuruKukka tai Keijunlehtililja.