Nyt

akkavalta Puolangalle,,kukkia ostamaan miehet.
3628
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sehä on aena ollu, äijjät on vaa luulleet johtavasa..... ;)

Äänestä
  • tuppaa sängyssä alla olemaan,sieltä vaan vastailevat.

    Äänestä

  • .ne akat kirjoitti:

    tuppaa sängyssä alla olemaan,sieltä vaan vastailevat.

    sängyn alla, sieltä jottaa huuteloot....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuli kirjoitti:

akkavalta Puolangalle,,kukkia ostamaan miehet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu