Tarvitsisin kerran viikossa tytölle 2v.keskustaan hoitajaa,kun käyn jumpassa.Hoitaja voisi käydä kävelemässä sillä aikaa tytön kanssa ulkona.
Jos tunnet itsesi sopivaksi tämmöiseen niin ota pian yhteyttä!!!
Jos tunnet itsesi sopivaksi tämmöiseen niin ota pian yhteyttä!!!
Vastaukset 5
Vanhimmat
Olisin hyvin innostunut! laitappa meilisi tai ota yhteyttä tänne päin [email protected]
Olen hoitanut jonkun verran lapsia, käyn vakituisesti hoitamassa 2 vuotiasta poikaa, opetan 3luokkalaiselle englantia ja itselläni on 2 v pikkusisko ja 6kk pikkuveli. [email protected] mailaa jos et ole vielä löytänyt.
moikka!! tääl olisi 2, 14 vuotiasta tyttöä kiinnostunut lapsen hoitamisesta?!
Hei!
Olen puolenvuoden päästä 18v ja tällähetkellä käyn aina tarvittaessa 2hoitokodissa hoitamassa lapsia,jotka ovat 2v4v6v. Olen myös jo toistavuotta käyvä lähihoitaja opiskelia! Olen ollut 2päiväkodissa jossai toisessa oli 4-6v ja toisessa 1-3v. Joten kokemusta riittää!
Otathan yhteyttä jos kiinnostuit [email protected]
Hei!
Jos vielä on tarvetta hoitajalle, niin laita meiliä osoitteeseen [email protected]. Olen täysi-ikäinen, hoitoalaa opiskeleva.