Sudden Death

Kerrasta poikki!!!
4390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nyt tuntuu tosi pahalta...

Äänestä

Niin sitä pitää! Ei armoa! Ei armoa!

Äänestä
  • Mun suhde menossa karille. Vaimolla toinen, sanokaa onko mun vaan kestettävä se? Sitten vielä, tää ei todellakaan ole mikään feikkijuttu, niinku nää normaalisti on. Käyn lukee näitä juttuja, mut en chättäile.

    Äänestä

  • Uskollinen kirjoitti:

    Mun suhde menossa karille. Vaimolla toinen, sanokaa onko mun vaan kestettävä se? Sitten vielä, tää ei todellakaan ole mikään feikkijuttu, niinku nää normaalisti on. Käyn lukee näitä juttuja, mut en chättäile.

    Paljon on kestettävä tai jotain on tehtävä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uskollinen kirjoitti:

Kerrasta poikki!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu