Pikkujoulupaikkoja? Saunailtamestoja?

Onko keskustan liepeillä mitään hyviä pikkujoulun tai muuten vain esim saunaillan viettoon mitään hyviä mestoja? LOAS:n saunat tuntuu olevan aina buukattuja..5-15 hengen porukalle.
41356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Rakennusmestarien sauna Tyykimarin luona, LTY:n sauna Raxin yläkerrassa. Hotellien saunat.

Äänestä
  • siellä on hyvät tilat!

    Äänestä

http://www.ratsutarvikerakuuna.net/10
valtakadun ja raatimiehenkadun kulmassa, on muuten halapa oltiin tuolla jokunen viikko sitten, olisko ollu kymppi mieheen tms muutaman tunnin saunat

Äänestä

Pursiseuran tilat satamassa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuna Puono kirjoitti:

Onko keskustan liepeillä mitään hyviä pikkujoulun tai muuten vain esim saunaillan viettoon mitään hyviä mestoja? LOAS:n saunat tuntuu olevan aina buukattuja..5-15 hengen porukalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu