Oisko

Kellään kuvaa kunnon ituhipistä...? Mielenkiintoista nähdä sellainen kun livenä ei kukaan uskalla tunnustaa olevansa sellainen..
5368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • minkälainen on oikea ituhippi.
    Minä luulen että on kyseessä kantakirjasemmoinen kun on niin ylevät piirteet että!!

    Äänestä

  • että lihan syönnin lopettaminen aiheutta tuollaista *pistelee kiireesti poskeensa jättipihvin*. Tuon täytyy olla jo toisen polven piiperö, joten kannattais hiukan ajatella, mitä pelkkä rehunsyönti aiheuttaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


milka kirjoitti:

Kellään kuvaa kunnon ituhipistä...? Mielenkiintoista nähdä sellainen kun livenä ei kukaan uskalla tunnustaa olevansa sellainen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu