En ala!!

nyt ei oo enää yhtään kiva *nyyh*, kaikki kiusaa ja ei enää usko mua. *nirfs*
miks nyt ei pohjmiehet,jaakot,markukset tullu auttamaan.
*nostaa hameen helmaa ja rapsuttaa vanhat rähmät pois*
HUS KÄRPÄSET!!
pitäsköhän jättää vielä yksi lääke pois niin pojat tulis sillon apuun.
*läiskäsee rintansa pöydälle ja hymyilee viekottelevasti niin että ikenet säihkyy'*
Nii ja te ootte ihan tyhmiä ja kateellisia mulle kun mulla on näin kivat harhat!!
LÄLLÄÄLÄÄÄ!!
*työntää keltaisen, mömmöisen kielen esiin*
9566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

...elä sie kiusaajista välitä!!!
aina niitä on ja aina tulee olemaan.
muista,että paras päivä on aina edessä.
ja tyhmiähän me oomme kaikki omalla tavallaan.
omana ittenä oleminen on kaikkein hauskinta ja hauskuuttahan me tarvitaan.

Äänestä

älä nyt viitti iso ihminen,kai? Laatulady on jo uuden ukkomiehen saalistuksessa. Kuvailet itses niin hyvin, että kuvaus pitänee paikkansa. Panee täs miettimään, miten alas nainen voi kateudessaan vajota.;-)

jk. Onkos se simunainen vienyt sun asemas? kurjaa kun susta ei enää tykätä, dippa dappa daa

Äänestä

Ilmeisesti koitit kuvata jotakin muuta henkilöä kuin itseäsi. Voiko enää tyhmempää puheenvuoroa olla. Suosittelen hakeutumista hoitoon jospa tuo uhmaikä sillä laantuisi. Sinunlaisesi ihmiset joutavat täältä pois ilmaa pilaamasta. Hyi hitto, häpeä jos vielä osaat!

Äänestä
  • Uhmaikä jatkuu ellei apu saavu ajoissa. Häneltä meni Simanaisen keskustelut suoraan avonaiseen haavaan ja sekosi kokonaan. Hänen kaltaisensa eivät tunne sanaa häpeä. Muuten eivät kykenisi selviämään seuraavaan päivään.=)

    Äänestä

Arvasinhan että häirikkö sekoaa jossain vaiheessa. Täällä kuule ollaan taustalla koko lailla alituiseen.=))

Eipä oma Simanaiseni apua tarvitse. Niin fiksu aikuinen nainen pärjää itsekkin. Toki taustatukea tulee ihan ilman sormen koukistamista.Rakastunut mies on valmis mihin vaan.

Olet mauton, etkä edes kovin hauska. Lähinnä säälittävä tossa kateudessas.=)=)=)

Äänestä

Tota tota, sun kirjotukses on säälittävä, ei naurattava ja erittäin halpamainen. Sen verran minäkin Simanaista seurannut ettei se nainen ikinä ole alentunut vastaavaan. Suora ja nasevakin. Naseva sillon kun tilanne sitä on vaatinut. Anna mennä jos helpottaa. Pitkän niemen portit häämöttää.

Äänestä

Voi luoja mitä porukkaa täällä on ;-)
Tämä on todellakin aivan sekopäiden paikka niinkuin Jippiin puolella kerrottiin :-)

*pistää oven kii ja juokseen takaisin Jippiille tuli peban alla*

Äänestä

Vaikka jo salaa mussutit skånelaisen RUSINOINEEN, saat alkuruoaksi RUSINAsoppaa ja pääateriaksi tarjoilemme sinulle maksalaatikkoa, jossa pelkkiä RUSINOITA.

Koska niin kiltisti ruokailit:

*ojentaa RUSINApullan ja vappusiman, jossa hiivaisia RUSINOITA liian paljon ja toivoo tahmanaisen tukehtuvan RUSINOIHIN*

Jos rusinat eivät tuki kitaasi, voin jatkaa viininrypäleillä ja edetä luumuista vesimeloniin, jopa lakkaa sinunkin kielesi vilkkumasta.
Tai, enpä usko, että tuollaista monttua tukkii kuin lavallinen betonia ;D

Äänestä
  • Mitä se vanhapiika siinä taas mesoo
    ja viihdyttää itseään tällälailla perjantai-iltana?
    Yksinkös jälleen olet?
    Tekikö ukkomies oharit vai onko vielä
    rouvan kanssa marketissa?

    - plääh -

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tahmarusina kirjoitti:

nyt ei oo enää yhtään kiva *nyyh*, kaikki kiusaa ja ei enää usko mua. *nirfs*
miks nyt ei pohjmiehet,jaakot,markukset tullu auttamaan.
*nostaa hameen helmaa ja rapsuttaa vanhat rähmät pois*
HUS KÄRPÄSET!!
pitäsköhän jättää vielä yksi lääke pois niin pojat tulis sillon apuun.
*läiskäsee rintansa pöydälle ja hymyilee viekottelevasti niin että ikenet säihkyy'*
Nii ja te ootte ihan tyhmiä ja kateellisia mulle kun mulla on näin kivat harhat!!
LÄLLÄÄLÄÄÄ!!
*työntää keltaisen, mömmöisen kielen esiin*

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu