anna tippuu

http://bbplaza.net/bbfi4.php?as=18

anna teidät on nähty jo, kotiin matka sunnuntaina. pelkkää miinusta annalle.
3166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

..mutta hölmöä.

Äänestä
  • Mä pistän vaikka miljoon miinusta, että C se lähtee. Annaa on kiva katsella. Noloa olisi heti laittaa Anna pois. Eks riittänyt, että kassu heitettiin julmasti ulos. Nyt C ulos, diiva saa painua sinne HELSINKIINSÄ.

    Äänestä

Kotiin lähtö edessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


100% varma tieto kirjoitti:

http://bbplaza.net/bbfi4.php?as=18

anna teidät on nähty jo, kotiin matka sunnuntaina. pelkkää miinusta annalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu