johan tuuli

Eikös näin tehdä kahdesta väkisinkin tunnettuja ja loppukilpailijoita ?
4370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Johanin simputuksella on kaksi päämäärää, saada sympatiat nais-asukkailta, erityisesti Tuulilta, koska nähdäkseni Tuulista ja Johanista oli alunperin paria kaavailtu. Toiseksi Johanista leivotaan voittajaa. Keneen muuhun on kohdistettu tällainen määrä huomiota? Siis ihan tarkoituksellista katsojien ohjailua, sympatioiden herätätmistä.

Voisiko sanoa että raskas työ - iso palkinto (Voitto ja Tuuli)

Äänestä
  • tapailleet toisiaan jo ennen taloontuloaan. Johan ei ole enää kiinnostunut Tuulista.

    Äänestä

  • Paitsi CHIPAA tuo tuotannon lellikki

    Äänestä

  • joo! kirjoitti:

    Paitsi CHIPAA tuo tuotannon lellikki

    Johan on selkeästi vielä kiinnostunut Tuulista.Sen huomaa katseista ja ohimennen annetuista pienistä halauksista ja taputuksista

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


johan tuuli kirjoitti:

Eikös näin tehdä kahdesta väkisinkin tunnettuja ja loppukilpailijoita ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu